Parę miłych słów od moich klientów :-)

 

Monika i Rafał, Villa Diana, Stronie Śląskie 2017

Marysia to jeden z najbardziej utalentowanych fotografów, jakich znamy! Trudno znaleźć słowa podziękowania za to, że tak perfekcyjnie uchwyciła dzień naszego Ślubu! Zdjęcia przywołują wszystkie cudowne wspomnienia tego dnia, radość, śmiech, wzruszenie. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że  to właśnie Marysia towarzyszyła nam w tym ważnym dla nas momencie.

Zrzut ekranu 2017-10-09 o 21.03.49.png

KiS-372.jpg

Kinga i Sebastian, browar obywatelski, Tychy 2017

Jeśli szukacie kogoś kto robi dobre zdjęcia, a przy okazji nie tworzy niepotrzebnego dystansu i odpowiada na wszystkie maile w tempie ekspresowym, to jest to właśnie Marysia. Przy niej nie stresowaliśmy się ani w dniu ślubu, ani podczas sesji zdjęciowej. Marysia dba o każdy detal, nawet o to, czy album, który otrzymacie jest idealnie prosty. Polecamy. Reakcje naszych bliskich na efekty jej pracy mówią same za siebie.


SiK-238.jpg

Sandra i Kuba, Umami piąty smak, Pyskowice 2017

Z Marysią mieliśmy przyjemność pracować na naszym nietypowym jak na Polskie warunki weselu w lipcu 2017 roku. Nietypowym, bo ślub cywilny odbywał się w ogrodzie restauracji, w której później było wesele. Czy to z powodu ładnego otoczenia, dobrej pogody, fantastycznych dekoracji czy tak, jak podejrzewam, profesjonalizmu fotografa zdjęcia mamy wspaniałe.  Marysia w ogóle nie rzucała się w oczy, nie narzucała się robiąc zdjęcia. Nie wiemy nawet, jak niektóre z nich zostały zrobione. Wiemy za to że są super. Widziałem wiele albumów weselnych i wiem, że nasze są po prostu lepsze :) Sam wcześniej myślałem, że wystarczy dać aparat siostrze i jakoś to będzie. Nie. Tu widać różnicę. Mamy naprawdę dobre zdjęcia i pro pamiątkę na zawsze. Jesteśmy mega zadowoleni i z całego serca polecamy.


MEN_0070.jpg

ULA I KONRAD, CZĘSTOCHOWA 2017

Marynia - osoba której nie mogło zabraknąć na naszym ślubie i kropka. Lepiej trafić się nie mogliśmy. Uchwyciła najważniejsze dla nas momenty i rzeczy. Z czystym sercem możemy polecić ją każdemu i tak też robimy. Jeszcze raz dziękujemy!