OPRAWA ZDJĘĆ

Piękna oprawa zdjęć to dopełnienie mojej usługi. Możecie mieć pewność, że fotoksięgi, tradycyjne albumy oraz pudełka będą solidnie wykonane, minimalistycznie zaprojektowane i po prostu piękne! W tej kwestii nie uznaję żadnych kompromisów - wszystkie moje produkty pochodzą o najlepszych introligatorów w Polsce. Moje Pary najczęściej wybierają płócienne oprawy w naturalnych kolorach, jednak nadal mam sentyment do klasycznej brązowej lub kremowe skóry. Bardzo lubię też tekturę falistą, która idealnie nadaje się do pudełek na odbitki, dopełniając np. rustykalny styl ślubu. Wszystkie produkty przekazuję Wam zapakowane w pudełka lub materiałowe worki, w praktycznych papierowych torbach - idealne na prezent.

DSCF4770.jpg

fotoksiążka z płócienną oprawą

Najczęściej wybierany produkt.  Grubo plecione płótno, bardzo przyjemne w dotyku oraz grube karty wywoływane na papierze fotograficznym. Dostępne rozmiary - 30x30, 20x20 (kwadraty) oraz 35x25, 30x20 (prostokąty).

MEN_0553.jpg

fotoksiążka z oprawą ze skóry

Solidny i tradycyjny sposób prezentacji Waszych zdjęć. Księga wywoływana na papierze fotograficznym z grubymi kartami. Do wyboru kilka rodzajów skór - matowe oraz lekko błyszczące. Dostępne rozmiary - 30x30, 20x20 (kwadraty) oraz 35x25, 30x20 (prostokąty).

MEN_0778-Edit.jpg

zestawy

Księga to świetna pamiątka dla Was, ale sporo moich par decyduje się również na prezenty dla rodziców. Małe fotoksiążki, pudełka ze zdjęciami lub dodatkowe drewniane pen-drive'y. Rzućcie okiem na zestawy produktów.